Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Behare Çuedari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Behare Çuedari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Shtator 2016, Behare Çuedari publikon videoklipin "Permeti I Lulezuar". Më datë 17 Shtator 2016, Behare Çuedari publikon videoklipin "Tri Cupa Te Bukura". Më datë 26 Gusht 2017, Behare Çuedari publikon videoklipin "O Skrapar, O Vend I Bukur". Më datë 17 Maj 2018, Behare Çuedari publikon videoklipin "Mbece More Shoke Mbece". Në vitin 2019, Behare Çuedari publikon albumin "Tri Cupa Te Bukura"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareTri Cupa Te Bukura (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Todi (Bela)

Luiza Mara

Lida Lazaj

Meri Gici

Lola Kulla

Fjoralba Zeqollari

Anula

Anida Qarri

Ueda Hysa

Valentina Myzeqare


Tags: Behare Çuedari

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet