TEKSTESHQIP

Behxhet Korpuzi
Deshmoret Fehmi Dhe Islam Kastrati
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deshmoret Fehmi Dhe Islam Kastrati" kënduar nga Behxhet Korpuzi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.