Më mbaj mend (për 1 muaj)

Johan Bejerholm

Johan Bejerholm
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  8

Johan Bejerholm është autor këngësh i njohur. Johan Bejerholm është një producent, tekstshkrues dhe multi-instrumentist me bazë në Suedi. Për më shumë se një dekadë, Johan shkruan këngë hite me artistë ndërkombëtarë. Ai ka shkruar për një gamë të larmishme artistësh si Basshunter, Arash, MLTR, Gunther, Hasse Andersson dhe Look Twice. Në vitin 2015 Johan fitoi diskun platin me Hasse Andersson dhe këngën "Guld & gröna skogar".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0