Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Behar Osmani
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bejuos është një këngëtar. Behar Osmani (Bejuos) per shkak te demostratav te 91 u transferua nga spitali I Prishtines ne at te Mitrovices. Shkollen fillore e kreu ne Pjeter Bogdan Prishtin me sukses shembullor, ndarsa tani eshte duke kryer shkollen e mesme ne 28 Nentori Prishtin. me rap filloj te mirrej qysh ne moshen femirore, duke ber rap beatell neper lagje me moshatart e tij, perveq reptures aj zbuloj se kishte edhe talentin e duhur per texte dhe instrumentala. kishte ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Unfame

Elines

Gjon Tahiri

Loyal Man

Ecstasy Tlg

Da Freak

Dj Sadi

Gold King

Ridi

Mafia


Tags: Bejuos, Street Rap, Behar Osmani

Krijo Një Kartolinë