A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Ademaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Bekim Ademaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 27 Janar 2017, Bekim Ademaj publikon videoklipin "Loti Fundit". Më datë 23 Qershor 2017, Bekim Ademaj publikon videoklipin "100%". Më datë 3 Gusht 2018, Bekim Ademaj publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Mehmeti

Labinot Ademi

Buqe Shira

Xhevat Neziri (Xheki)

HI TI

Leon Sejdiu

Artan Rexha

Adem Tahiri

Bestrim Sadikaj (Besi)

Fatmir Kryeziu


Tags: Bekim Ademaj, Beka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019