Official Video

Bekim Ademaj - Loti Fundit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/01/2017

2017-01-27T14:06:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loti Fundit" kënduar nga Bekim Ademaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bekim Ademaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bekim Ademaj: