Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bekim Ademaj - 100%

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100%".
3. Video është e këngës "100%", por nuk këndohet nga Bekim Ademaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bekim Ademaj - 100%  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/06/2017

2017-06-23T15:00:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "100%" kënduar nga Bekim Ademaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bekim Ademaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Motrat Hajzeri - 100%

E pas shumë motrave kësaj radhe është radha e motrave Hajzeri të cilat vinë me një këngë të re.

Kënga quhet “100 %” kurse kënga është me tekst të Arsim Bunjakut, kurse muzika dhe aranzhmani është punuar nga Florent Boshnjaku.

Klipi i kësaj kënge është punuar nga Blerdi Malushi.

Po ashtu këto dy motra priten që pas këtij klipi të sjellin edhe një klip të radhës që do ta xhirojnë në bregdetin shqiptar.

“100 %” pritet të lansohet në fund të javës së ardhshme.

Gjyste Vulaj - 100%

A po te dhemb syri
Qe s'po me shef mue
Mos shko kot te mjeku
Ilaçe me t'shkrue.

Ref:
100% une do te sheroj
Veq me le qe buzet tua
Te embela t'i provoj.
100% une kam me t sherue
Veq me le nje nate me ty
Te bej çka te due.

Çka te mundon zemer
Gjaku po t gufon
Me lejo qe dora ime
Trupin ta sheron.

Ref:
100% une do te sheroj
Veq me le qe buzet tua
Te embela t'i provoj.
100% une kam me te sherue
Veq me le nje nate me ty
Te bej çka te due.

Buzet ilaq un i kam
Veq ty me t sherue
Mbas pak keto ilaçe
S'mundesh me jetue.

Ref:
100% une do te sheroj
Veq me le qe buzet tua
Te embela t'i provoj.
100% une kam me t sherue
Veq me le nje nate me ty
Te bej çka te due.
Më Shumë Këngë Nga Bekim Ademaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet