Bekim Gjakova
Bekim Gjakova

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Bekim Gjakova është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike, popullore folklorike dhe baladë popullore. Më datë 1 Korrik 2017, Bekim Gjakova publikon videoklipin "Kadal Shka". Më datë 9 Korrik 2018, Bekim Gjakova publikon videoklipin "Dita E Dasmes". Më datë 31 Mars 2019, Besnik Gjakova & Bekim Gjakova publikojnë videoklipin "Amanet". Më datë 17 Prill 2019, Bekim Gjakova publikon videoklipin "Sa Pishman". Më datë 21 Gusht 2021, Bekim Gjakova publikon videoklipin "Dëshmoret E Skivjanit". Më datë 8 Janar 2022, Bekim Gjakova publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0