Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Bekim Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 1998, Bekim Ibrahimi publikon albumin "UÇk Thërret Kosova". Në vitin 1999, Bekim Ibrahimi publikon albumin "Balade Per Reçakun". Më datë 8 Korrik 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Jam Sheqer Kosove, Ti Je Mjalt Shqipnije". Më datë 6 Nëntor 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Gjuha Shqipe Si Mjalt N'hoja". Më datë 11 Dhjetor 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Jam Vullkan". Muzika dhe teksti i këngës jan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Balade Per Reçakun (1999)

☆☆☆☆☆

Uçk Thërret Kosova (1998)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bekim Ibrahimi, Korabi

Komente 0