Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Ibrahimi - Tash Sa Vjet Rri Ne Qeli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tash sa vjet rri në qeli
Më ka mbyllë dushmani i zi
Më ka mbyllë më mbuloj terri
Nuk po shoh ni rreze dielli

Vajto thell o zëri i nanës
Por si qyqja në kafanëz
Vajton thell o zëri i motrës
Kthehu o vlla ti pranë votrës

Ref:
Po s'më len Dushmani i zi
Më ka mbyllur në qeli
Kam e duar myt m'i ka
Dhe torturat nuk m'i ndal
Hej dushman të vraftë buka
Unë jam si Oso Kuka
Po t'a gjej ni shteg me dal
Godas si rrufeja zjarr

Tash sa vjet rri në qeli
Më ka mbyllë dushmani i zi
Më ka mbyllë më mbuloj terri
Nuk po shoh ni rreze dielli

Vajto thell o zëri i anës
Por si qyqja në kafanëz
Vajton thell o zëri i motrës
Kthehu o vlla ti pranë votrës

Ref:
Po s'më len Dushmani i zi
Më ka mbyllur në qeli
Kam e duar myt m'i ka
Dhe torturat nuk m'i ndal
Hej dushman të vraftë buka
Unë jam si Oso Kuka
Po t'a gjej ni shteg me dal
Godas si rrufeja n'mal

Ky tekst u dërgua nga Kujtimi Jashari GjilanPublikimi: 01/12/1998


Më Shumë Këngë Nga Bekim Ibrahimi:


Komente 0


Bekim Ibrahimi - Tash Sa Vjet Rri Ne Qeli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Sa Vjet Rri Ne Qeli".
3. Video është e këngës "Tash Sa Vjet Rri Ne Qeli", por nuk këndohet nga Bekim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.