Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

maturant o maturant
po na shkon edhe kjo natë
sonte s´bashku të vallzojm
për herë t´fundit po festojm

mos me pytni qka kam sonte
se nuk mundem t´ju tregoj
athu është kjo nata e fundit
që së bashku do ta kalojme.

x2-Sot n´ditar e shenojm fundin
ku dikur shkruam fillimin
eja n´valle profesor
t´bashkojm lotin e gezimin

ref:
Maturant o maturant
po na shkon edhe kjo natë
sonte s´bashku të vallzojm
për herë t´fundit po festojm(2x)

Hidhet vallja pa pushim
i JEP flak zemres sime
ma e bukura vallzon nmes
MATURANTJA IME

x2-Te deshta moj mikja ime
po ti nuk e dite
ta dhurova perqafimin
kur aspak se prite-

ref:
Maturant o maturant
po na shkon edhe kjo natë
sonte s´bashku të vallzojm
për herë t´fundit po festojm.


Ky tekst u dërgua nga Lati

Bekim Kastrati - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0