A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Suzana Fazliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  31
  • Origin:
  • Celinë (Rahovec) 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Suzana Fazliu is a popular songwriter. Suzana Fazliu kreu shkollën fillore në vendlindje, për të vazhduar në gjimnazin e përgjithshëm Xhelal Hajda-Toni ku më pas mori emrin gjimnazi 'Ukshin Hoti' në Krushë të Madhe. Studimet universitare i kreu në Prishtinë,dega ekonomi dhe drejtimi banka-financa dhe kontabilitet. Më pas regjistroi edhe fakultetin filozofik dega e shkencave politike ku për shkak të largimit nga Kosova i ndërpreu përkohësisht në vitin e dytë akademik. Tani pritet t'i ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Ida Nurçe

Enxhi Kumrija

Naime Beqiraj

Aneta Brozi

Alda Bida

Anila Varfi

Arta Haziri Nuhiu

Valdete Antoni

Eriona Rushiti

Sebastiana Brecani


Tags: Suzana Fazliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019