Bekim Kumanova
Bekim Kumanova

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bekim Kumanova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2008, Bekim Kumanova publikon albumin "Hile Hile" Në vitin 2010, Bekim Kumanova publikon albumin "Tallava Për Shoqeri" Më datë 16 Qershor 2011, Elda Berisha publikon videoklipin "Kengen Mos Ta Ndalim", në bashkëpunim me Bekim Kumanova. Në vitin 2011, Bekim Kumanova publikon albumin "100% Live 2011" Më datë 22 Tetor 2012, Bekim Kumanova publikon videoklipin "Krejt I Ke Haram". Më datë 24 Dhjetor 2012, Bekim Kumanova & Valbo...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 2