Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Nji Takim E Hiq Ma Shum, Luj Me Mu O Llokum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur pe dhredh moj qik at shtat
a pe dhredh qik per inat
Kur pe dhredh moj qik at shtat
a pe dhredh qik per inat

Për inatin e dynjas
a per hater të sevdas,
për inatin e dynjas
a per hater të sevdas

Nji takim e hiq ma shum,
luj me mue o llokum,
luj me durë e luj me krah
se kjo nat nuk kthehet prap (x2)

Qysh ja paske marifet
pa ty vallja ska lezet...
mir po lun e knon me zë
me shamin o për hava (x2)

Nji takim e hiq ma shum,
luj me mue o llokum,
luj me durë e luj me krah
se kjo nat nuk kthehet prap (x2)Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Nji Takim E Hiq Ma Shum, Luj Me Mu O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nji Takim E Hiq Ma Shum, Luj Me Mu O Llokum".
3. Video është e këngës "Nji Takim E Hiq Ma Shum, Luj Me Mu O Llokum", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0