Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Mbretresha Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Njera pas qetres vitet kalojn
endrrat e shpeshta rehat spom lojn
me ty luft pom pret
rrafsh e ke si det e ke si det
njera pas qetres vitet kalojn
endrrat e shpeshta rehat spom lojn
me ty luft pom pret
rrafsh e ke si det e ke si det.

refreni

Moj mbretresha ime ke harruar
amanet unazen qe ta pata lan
a e mba ne gisht o zemra ime
pak per mu ti a mendon
moj mbretresha ime ke harruar
amanet unazen qe ta pata lon
ae mba ne gisht oj zemra ime
pak per mu ti a mendon.

Shoket me pysin qka meju than
fjala pi goje jo sme kalon
pa ty nuk me shkon
pa ty nuk e don
shoket me pysin qka meju than
fjala pi goje jo skalon
pa ty nuk e don jo nuk e don.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch

Bekim Kumanova - Mbretresha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbretresha Ime".
3. Video është e këngës "Mbretresha Ime", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0