Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Kto Vajzat E Sodit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Kto vajzat e sodit
krejt jan mbush me sherr
po e dojn fraerin ajt qe ka kerr
kto vajzat e sodit
jan mbush me sherr
po e dojn fraerin ajt qe ka kerr.

refreni

Do ne Bmw do ne Mercedes
ajde zemer po te pres
mos lakmo ti ne vetur
se ste kam per avantur
do ne bmw do ne mercedes
ajde zemer po te pres
mos lakmo ti ne vetur
se ste kam per avantur.

Kto vajzat e sodit
sdojn met ndegju
pa ja tregu vizen
sdojn met pranu
kto vajzat e sodit
sdojn met ndegju
pa ja tregu vizen
sdojn met pranu.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch

Bekim Kumanova - Kto Vajzat E Sodit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kto Vajzat E Sodit".
3. Video është e këngës "Kto Vajzat E Sodit", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0