Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - O Bekim O Bylbyli Jon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O Bekim o sa mir po knon
o Bekim ti na disponon
o Bekim o bylbyli jon
knona karshi per qefin ton.

refreni 2 her.
Dot ju knoj nga zemra
e lum kush valzon
me kanget e mia shok
naper mikrofon.

O Bekim na kno me lezet
o Bekim si e ki adet
o Bekim sonte kalle krejt
dojna me lujt sdojna me nejt.

Mu paska vu mu sonte
nata e qametit
o prap ju knon Bekimi
qikave qytetit
qikave qytetit
mpaska ardh mu sonte
nata e fundit
o prap ju knon Bekimi
qika te katundit
qikave te katundit
ofoooof aman aman
eeeeeej ofoooof aman.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch

Bekim Kumanova - O Bekim O Bylbyli Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bekim O Bylbyli Jon".
3. Video është e këngës "O Bekim O Bylbyli Jon", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0