Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Kavaleri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjitha shtetet une i kalova
Ujin e vjeter o moj sun e ndrrova
Askjo pun per mu sko ka qillue
E jam msu si pasha me jetue

Po vjen kavaleri hajdeee prej gurbeti
Krej po i duket trash jalla sikur deti
Thirrin Kavaler,thirrin kasanova per
qika e kerra paret i hargjova

E tan jeta keshtu esht tu na shkue
Ne gurbet ooo boll kena punue
Menzi presim me na ardh kjo vera
Me shku nshpi o veshur si kullera

Ref(2x)
Po vjen kavaleri hajdeee prej gurbeti
Krej po i duket trash jalla sikur deti
Thirrin Kavaler,thirrin kasanova per
qika e kerra paret i hargjova


Ky tekst u dërgua nga  albatrit

Bekim Kumanova - Kavaleri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kavaleri".
3. Video është e këngës "Kavaleri", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0