Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Special Ne Prishtin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


amanaman of of amanaman of of
oh tan me rend ket vend oh hat ty disponojna oh hajt ty disponojna jalla ne prishtin ket vend tybre ta shkrumojna ofof lele aman hehej oh ne prishtin ket vend jem mbledhue ty bre jem bledhue ja ka nis bekimi tallava me knue aman of jalla per besartin kadrijen ibre dot vazhdona oh tan merend ket vend hajt ty disponojna aman of of oh tan me rend ket vend oh domi mi disponue eper bajramin oh hajde oh dojna me vazhdue oh dona me vazhdue aman lelel off kalle kalle qitja timin na pe knojna bajram trimin na pe knojna bajram trimin kalle kalle qitja timin na pe knojna kadri trimin na pe knojna kadri trimin


Ky tekst u dërgua nga  BURIM


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Special Ne Prishtin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Special Ne Prishtin".
3. Video është e këngës "Special Ne Prishtin", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0