A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bekim Kumanova - Te Dua Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2009

2009-08-14T20:39:44

Ref: Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Ku po te kam o shpirt
Thuaj veq nje fjal
Kush esht aj tjetri
Qe zemren ja ke fal

Ku te kam o shpirt
Tani me trego
Te lutem kthehu tash
Dhimbjen ma shero

Ref: Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Sa shum te besova
Me dole e pa bes
Tash jam i vetmuar
Ne enderr te pres

Sa shum te besova
Me dole e pa bes
Tash jam i vetmuar
Ne enderr te pres

Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon (2x)


Ky tekst u dërgua nga Toni Sweet
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019