Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Fotografia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

po udhetoj si mergitari ta gjej nje streh te vi tek ti zemra e mbushur plot me dashuri nata qe del po me tremb mua e nata se di ku po me con adresen sdi ku ta gerkoj
ref :
tani fotografia me ka mbet ne dor vdis per mu drit qe te shof sdua prapa qe te kthehem jo 2 her

nese me duhet ta ndez zjarin mi ngroh pak duart ne ket nat e pres mengjesin e te nisem prap nata qe del po me tremb mua e naten sdi ku me con adresen tani sdi ku ta gerkoj

ref:
tani fotografia me ka mbet ne dor vdis per mua drite qe te shof sdua prapa qe te kthehem joNuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Fotografia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fotografia".
3. Video është e këngës "Fotografia", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0