Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Baba Zemren E Ka Qel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hajri koft o na rrehi teli na pas ka ardh o ni rrez e djellit kqyrne kqyrne qysh e kallim qfar do nuse na nuk marrim.. kqyrne kqyrne na qysh e kallim qfardo nuse na nuk marrim

RF :ref. baba zemren e ka qel qysh ke dimer nau ba vere sonte kanga net ja nis deri sa te qel e lumja drit (2x)

merrni defat lumja nana knonen nusen me dy zana o moj nuse moj lul me rrema ka pot sho pona knaqet zemra o moj nuse moj lul me rrema oo ka pot shoh pona knaqet zemra..

RF: ...

o moj nuse moj lul bajrake hiqe moj at duvake (shum mir o paske qillu skoka dasht hiq meu shminkue.. 2x)

RF: ...


Ky tekst u dërgua nga Xenii ;-)

Bekim Kumanova - Baba Zemren E Ka Qel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baba Zemren E Ka Qel".
3. Video është e këngës "Baba Zemren E Ka Qel", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0