Bekim Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  54
BIOGRAFIA: Bekim Rexhepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ka qenë aktiv qysh fëmi i vogël, por zyrtarisht me këngën e parë si këngëtar profesionist është shfaqur në vitin 2006. Ka bashkëpunuar me emra të njohur si Bujar Idrizi, Avni Qahili, Bekim Kamberi, Ocko, Samir Dërguti etj. Stili i tij është shumë i veçantë, fillimisht krahasohej me pop yllin e njohur Michael Jackson, por tashmë ai ka krijuar rrjedhën e tij artistike. Me disa këngë dhe klipe të realizuara, Bekimi ka hyrë në tregun muzikorë fuqishë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Koçi

Shqipri Kelmendi

Duchi

Granit Hyseni

Fatmir Elezi

Yll Sufaj

Ali Gërguri

Meti (Muhamet Berbatovci)

Shkelqim Kola

Murat Gjoniku


Tags: Bekim Rexhepi

Bekim Rexhepi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë