Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Rexhepi - Big Party Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

A thua do te vish
ne koh qe te arish
big party sonte ka hip-hop me tallava
veshu mir ti locka jem
vetem jo shum ekstrem
take jo se te pengojne
me shum do te vallzojme
big party sonte ka
hip-hop me tallava
luj zemer luj
naten ta paguj
REF:
Taket mos i vesh
belin e holl luje luje luje
deri nmengjes sillu piu eks tallava belin e holl luje luje
bej sefa big party sonte ka kombinimi ne muzik
zemra ime te esht ber pik
R B ti do cdoher tallavaja te defren
veshu mir ti locka jem vetem jo shum ekstrem
take jo se te pengojn
me shum do te vallzojm
big party sonte ka hip hop me tallava
luj zemer luj naten ta paguj REF:taket mos i vesh
belin e holl luje luje luje deri nmengjes
sillu piu eks tallava belin e holl luje luje luje
bej sefa big patrty sonte ka


Ky tekst u dërgua nga Barbi

Bekim Rexhepi - Big Party
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Big Party".
3. Video është e këngës "Big Party", por nuk këndohet nga Bekim Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Rexhepi:


Komente 0