TEKSTESHQIP

Bekim Rexhepi
Kur Qesh Ti
Lyrics

Atje ku zogjet nuk kendojne
dhe engjujt asnjehere nuk shkojne
qielli rrin dhe mendon
ne pritje te diellit qe te ngroh

Fjalet sikur po mendojn
heshtin,rrin dhe kujtojne
vetmia mbetet ose shkon
s'ka njeri e tregon

zjarri i vetem qe me ngroh je ti
motivi im je tiiiii

Ref :

DITA ESHTE E BUKUR KUR JE TII
S'ESHT E VRANET KUR QESH TI
FLET PER MUA DHE PER TY
PER TY
A SA SHUM TE DUA

Zjarri vetem qe me ngroh je ti
Motivi im je tii
Je tii

Ref:
DITA ESHTE E BUKUR KUR JE TI
S'ASHT E VRANET KUR QESH TI
FLET PER MUA DHE PER TY
PÉR TY
A SA SHUM TE DUA