Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Tallamishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Bekim Tallamishi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 5 Qershor 2020, Bekim Tallamishi & Burim Bytyqi publikojnë videoklipin "Interesi". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, ndërsa teksti u shkrua nga Burim Bytyqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besim Zahaj (Besimi Pejes)

Emrah Llukaci

Geni Osmani

Brendo Muharremi

Rbs

Mergim Mazreku

Gentian Muska

Albo 06

Fida

Ekrem Bislimi

Tags: Bekim Tallamishi


Komente mbi këtë artist