Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beku I Londres

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Beku I Londres është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Beku i Londres Eshte Kengtar Nga Tirana i cili jeton ne Londer. Ka kenduar live ne shume restorante shqiptare ne Londer poashtu ne ca koncerte ne amerik kendon edhe me oktav, shume njerz i thuajn hash albumi i tij i par 12/08/2013 eshte realizuar ne Londer ne Ledion Media producenti i muzikes se albumit eshte Lavdim Kamberi (nga Mitrovica) janar 2014 realizoj video clipin e pare me titullin Mos me Shiko. Ledion Media Eshte Studio Mjaft e Fuqishme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMos Me Shiko (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rati

Artan Kola

Reshit Boka

Zaim Hasrama

Myslym Lela

Xhavit Dedej

Nuri Gjuzi

Bujar Cici

Ramazan Rrapushi

Xemi

Tags: Beku I Londres, Beku, Beku Londres


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet