Official Video

Beku I Londres - Mos Me Shiko


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2014

2014-01-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Me Shiko"
strofa 1:
Mos me shikoooo
eja me dashurooo
Nese une do vdes
kujtimi do mbes

refreni:
Te dua me zemer
e jo me interes
per tere Jeten Time
deri sa te vdessss

strofa 2:
Nese ke syyyyyy
eja me shikooo
nese ke zemer
mos me mundo

refreni:
Te dua me zemer
e jo me interes
per tere Jeten Time
deri sa te vdes

strofa3:
nje zemer e vetmuar
rrjedh gjak dhe pikon
a e din tiiiiiiiiiii
se zemra ime te don


Ky tekst u dërgua nga  fitimemo
Më Shumë Këngë Nga Beku I Londres: