A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beku I Londres - Nena Ime


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mos Me Shiko"


Strofa1
Sa e madhe ishe moj naneee
e me shfaqesh kudo qe jamm
une qe isha i lazdruarrrrr
te shkaktova shume telashe
une qe isha i lazdruarrrrr
te shkaktova shume telashe

Strofa2
Kur isha une msimin e fundit
ti mu shfaqe mu si nje yllll
kur te vjen vjeshta imeeeeee
le te jete nje dit pa shiiii
kur te vjen vjeshta imeeeeee
le te jete nje dit pa shiiii

Strofa3
Kur mora rrugen per gurbettt
nenen time e lash vetemmmmmm
e lash vetem tujjj vajtuuuu
me tha bir mos memmm harruu
e lash vetem tujjj vajtuuuu
me tha bir mos memmm harruu

Refreni x2
Ojjjjj Nanaaaa imeeeeeeeeee
shkuaaannn shume viteeeeeeee
te shoooffff edheee njeher
prap ti tme pergdheleshhhhhh


Lyrics submited by  fitimemoKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019