Official Video

Beku I Londres - Goten Plot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/04/2019

2019-04-23T20:54:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goten Plot" kënduar nga Beku I Londres.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Beku I Londres i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Beku I Londres: