Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Todi (Bela)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36
  • Emri i Vërtetë:
  • Blerina Todi
BIOGRAFIA: Blerina Todi (Bela) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Maj 2009, Bela merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ritem, Ritem, Ritem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Valentina Myzeqare

Meri Gici

Ueda Hysa

Burbuqe Esti

Liljana Stafa

Luiza Mara

Anula

Pamela Thellipi

Anida Qarri

Behare Çuedari


Tags: Blerina Todi, Bela

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet