Belah
Belah

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Belah është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Prill 2019, Belah publikon videoklipin "Ey Lale". Më datë 26 Shtator 2019, Belah publikon videoklipin "Endorphina". Më datë 31 Tetor 2019, Belah publikon videoklipin "Aaliyah". Më datë 27 Shkurt 2020, Belah publikon videoklipin "Skyline". Më datë 16 Prill 2020, Belah publikon videoklipin "Coco". Më datë 14 Maj 2020, Belah publikon videoklipin "Giro". Më datë 4 Qershor 2020, Belah publikon videoklipin "Mi Lady". Më ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0