Më mbaj mend (për 1 muaj)

Belah - Ja Fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala, e
Thuaj se, për ty kam qa

Vonwegen wir beide für die Ewigkeit
Wenn am Ende einem dann nur noch die Seele bleibt
Das Leben, Gottverdammt es ist so kalt, für mich falsch
doch ich komm nicht dran vorbei
nimm ein Schluck wenn ich aufwach‘
meine Flucht, weil ich brauch das
ich weiß nicht wie’s einem geht wenn man schläft
und nicht aufwacht
bin leblos wie in Trance
Tränen in meinem Glas
bin betrunken und ich fahr
der Himmel am weinen, bin nicht alleine
schick mir ein Zeichen, mit jeder Zeile begrab ich die Sehnsucht
ich hoff das verstehst du, schau nicht zurück
nein wir hatten kein Glück

Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala, e
Thuaj se, për ty kam qa

Tregoj se për ty po vuaj,
Sot po ikin ditë dhe muaj
Heeej une ty

Kurrë s'të harroj

dunkle Wolken am Himmel
hör kalte Winde, sie singen
kann meinen Frieden nicht finden
ich hoffe nur, dass du mich brauchst
ich will dich sehen wie du zerbrichst
ja ich will sehen wie du weinst und du leidest
war im Vollrausch wie blind
Fenster auf, such‘ den Sinn
ich bin high und ich hoffe, dass mich keiner so sieht
ja ich weiß was du fühlst
ich meine weil dich keiner so liebt
im Herzen ja fühlst du dich alleine

Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala, e
Thuaj se, për ty kam qa

Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala, e
Thuaj se, për ty kam qa

Tregoj se për ty po vuaj,
Sot po ikin ditë dhe muaj
Heeej une ty

Kurrë s'të harroj
Belah
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/12/2022


Belah - Ja Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Fala".
3. Video është e këngës "Ja Fala", por nuk këndohet nga Belah.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Belah:


Komente 0