Më mbaj mend (për 1 muaj)

Belantina Venari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Elbasan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Belantina Venari është një shkrimtare. Kam mbaruar shkollën e mesme në Gjimnazin e Përgjithshëm të Profilizuar “Dhaskal Todri”, Elbasan, profili natyror në 2006. Kam ndjekur studimet e larta në “Albania University”, Tiranë, në Fakultetin e Shkencave të Aplikuara, dega Arkitekturë! Pas studimeve 5 vjecare, jam diplomuar në 21 korrik te vitit 2011, me temën “Projektimi i një fshati turistik me hoteleri kurative dhe Qëndër balneare! Nga viti 2003-2006, kam punuar si operatore kompjuterik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Elona Çuliq

Rejsi Meçe

Anjeza Dielli

Erjola Kola

Loranda Fejzullai

Gjelina Xhika

Vjollca Pasku

Angjelina Krasniqi

Zhaneta Barxhaj

Edja Terpani

Tags: Belantina Venari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet