Më mbaj mend (për 1 muaj)

Belexa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Belexa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 19 Tetor 2019, Belexa publikon videoklipin "Kjo Nate". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 8 Tetor 2020, Belexa publikon videoklipin "Ti", në bashkëpunim me Rony. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jasmin (F)

Gerlinda

Fiera

Alena 2

Dana Jo

Eliesa

Silvi

Lily N

Argneta Thaqi

Eda On/Off

Tags: Belexa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet