Official Video

Belexa - Kjo Nate


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2019

2019-10-19T18:00:42

Video Produksioni:

Filmnation

Produksioni:

Zzap And ChrissNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kjo Nate" kënduar nga Belexa.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kjo Nate".
Videoklipi nga Belexa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Baba Li - Kjo Nate

sa e gjat duket nata pa ty.
shum e shkurt kur ja nis me kercy.
avash avsh ti po vjen dhe ofrohesh.
er bass ty po te ben te exitohesh.

ajo me cuka vjen dhe ofrohet
syt e saj po me bejne qe tlargohem
idashuri jot xhelozon
ti per mu as nuk vlen as nuk bon

Arta Bajrami - Kjo Nate

Arta:
E zez eshte dhe kjo nat
Dhe gjdo dit pa ty e gjat
E zez gjdo gje e bardh
Rreth meje kurr se pran shtrengat
Tash athu ku je ti
Qfar ben tani ti
Me kend ver ti pi
Gjdo gje zi

E zez esht dhe kjo nat
Kur je n'vetmi
E zez gjdo gje e bardh
Kur s'je ktu ti

Don arbas:
Per mu gjdo sen o mrapsht
Jete te thjesht qe kur te lash
Per mu nje gje te mbash
Premtim per ne dhe mos te qash
T'pres edhe pse e di
Te kthehem tek ti
Dashni per mua a ki
Tash s'ka rendsi

E zez eshte dhe kjo nate
Kur je n'vetmi
E zez gjdo gje e bardh
Kur s'je ktu ti

e zez esht dhe kjo nat
kur je n'vetmi
e zez gjdo gje e bardh
kur sje ktu tii

ref.. e zeze......