Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ben Goxhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Ben Goxhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elidon Çelaj

Skender Cela

Gazmend Fazliu

Lap Logu

Hajro Pepa

Zeqir Kryeziu

Arben Mjetaj

Ardjan Jaku

Gëzim Salaj

Skender Xhafa

Tags: Ben Goxhaj, Ben Gocaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet