A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Bena është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Bena merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ne Endrren Time"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bulza Fejzullahu

Diti

Enia

Eniada

Klaudia D.

Elinda Katiaj

Rozeta Pohja (Rozi)

Olsa Spata Ballguri

Matilda Mati

Ola


Tags: Bena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019