TEKSTESHQIP

Beni Baksi
Melisa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melisa" kënduar nga Beni Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor erdhi i finalizuar para publikut i punuar në prizmin vizual me anë të një videoklipi, për video produksionin e të cilit u kujdes Labia. Ky videoklip u publikua me datë 9 Korrik 2021. Për vijën melodike dhe për orkestrimin është përkujdesur vetë artisti, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Blin Tërmkolli.