TEKSTESHQIP

Beni Baksi
Dy Fjalë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Fjalë" kënduar nga Beni Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori vetë këngëtari, ndërsa për tekstin është përkujdesur Emine Imeri.