TEKSTESHQIP

Beni Baksi
E Bukur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bukur" kënduar nga Beni Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Besim Bunjaku, ndërsa okestracioni ka punuar si autor vetë këngëtari.