TEKSTESHQIP

Beni Baksi & Bafte Shala
Na Na
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Na" kënduar nga Beni Baksi & Bafte Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i vijës melodike, autor i fjalëve të tekstit dhe autor i orkestrimit rezulton të jetë Beni Baksi.