Bafte Shala
Bafte Shala

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bafte Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 27 Tetor 2021, Bafte publikon videoklipin "Per Ty". Teksti i këngës u shkrua nga Bini Nebihu. Produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Më datë 22 Janar 2022, Bafte & Turabi publikojnë videoklipin "Hala T'du". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Nurteel & Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel & Granit Gashi. Më datë 30 Mars 2022, Bafte publikon videoklipin "Men...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0