Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5043
 • Emri i Vërtetë:
 • Doruntina Shala
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Tayna është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe R&B. Doruntina Shala, TAYNA (emri skenik) eshte nje kengetare/repiste nga qyteti i Prizrenit por jeton ne Prishtine. Ajo eshte cilesuar si nje nder kengetaret qe ka bere buje dhe sukses per nje kohe shum te shkurter ne tregun e muzikes shqiptare. Pas publikimit te dy kengeve te para qe ishin „Columbiana“ dhe „Shqipe“ kengetares i kan ardhur oferta dhe kerkesa per te performuar neper diskotekat me te famshme ne gjithe Shqiptarine. Si fillim Tayna os...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

1477 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (223)

0
15
16
27
19
25
13
29
41
37
25
42
49
32
57
45
41
42
60
59

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Doçi

Rina Balaj

Kida

Dhurata Ahmetaj

Era Istrefi

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Adelina Ismaili

Tags: Tayna, Doruntina Shala, Doruntina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet