Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Beni Kerçove është një produksion shumë i njohur. Shtëpia muzikore “Beni” Kërcovë, është një ndër produksionet më të vjetra muzikore ne Maqedoni, me 15 vjet traditë pune. Nis me pune qe nga viti 1989 si “Kaseteri”, pas tre vitesh me 1992 e merr titullin “Produksion muzikor” dhe dy vite me vone me 1994 fillon bashkpunim me produksionet muzikore jasht vendit, si Kosove, Shqiperi dhe me vone Zvicer e Gjermani. Gjatë kësaj periudhe kohore P.M. Beni dha kontribut te madh ne zhvillimin dhe lulzimin e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Rec Production

Fadil Veseli Production

Tomato

Albeni

Power Production

Framein Production

Dea

Albanota

Fabrika

Jehona


Tags: Beni Kerçove, Beni Kercove, Arben Mehmeti, Produksioni Beni

Krijo Një Kartolinë