Beni Xhemas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13
  • Emri i Vërtetë:
  • Arben Xhema
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Beni Xhemas është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai jeton ne Austri me familjen qe nga viti 1993 dhe kenga e tij e pare u publikua ne vitin 2008. Më datë 28 Mars 2014, Beni-Xhemas publikon videoklipin "Shqiptarizëm". Më datë 21 Korrik 2015, Beni Xhemas publikon videoklipin "A Po Dalim". Më datë 16 Prill 2016, Beni Xhemas publikon videoklipin "Loqka". Më datë 27 Gusht 2016, Beni Xhemas publikon videoklipin "#Modele". Më datë 30 Korrik 2017, Beni Xhemas publikon videoklipin "Natyra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Aros

Sacrifice

Bx-A

Vig Poppa

Explicit

Rascom

Tiki

Alba G

Overlord

Mr.Trimi


Tags: Beni Xhemas, Beni-Xhemas, Arben Xhema, Bx

Krijo Një Kartolinë