Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni-Xhemas - Qith I Fort Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

verse1 :

EJ hajde ngone ket sen , ni Rap me plot logik dhe plot intelegent
Pi kqyri kreit Raperat , kysh po dojn me nxan at VEN
po sa ja nisa un ta ata ..... KEN ku KEn

Rebel e kam stilin , um shtini me mar KIMIKIN
um shtini me ba Rap, vulnetin forca ma bani pinin
Pi ni do njerz, qe po na thojn neve MUTA
kur vet jan ata Me ni KUNGJ un i shtuka
si keksa un i sbuta per Femna jan LASKUCA
Gilanin un e du , po shum po shhiten mangupa

He , a po don Beef, a ban ti vetvrassje
ajjt bima nanen tani , beni miniher ja rasse
Tuluqfar thashetheme , po sillen na per gazeta
ethe besa shum po shajn ne forum ne interneta

Hei qysh e pat aj Emrin qe pi thet vetit MR. - er
jam kan un nBelqik, me Rap tem jam sill me KERR ,, haha

REF ::: Beni, Beni, Beni-xhemas qith i fort
kur une vi , kush po don me mu mo ROKK 2X
hajde tash knej , ne Kosov e nAustri
ky Takenti rii .. nanen npith ka me ta qiiiii , haa

verse 2 :

Spo boj hajgare nuk po di qa po menonii
nuk te pelqen , DOSTA .. leje mos um ngoni
po pe pys veten shpesh qa po ndoth ne shqiptari
qikat tmira si DUKATI , Spot me zor i kan shti

Ethe kta VIAPIT, ne kosov qe po knojn
po thojn... rappi perpara, e TRRIT po i harrojn
AJjt kqyre qa po bajn kta SFK-at .. HAVER
17 ne ZEMER , ne prishtin sillen me KERR

PSE po renni kaq shum, leni kreit ato FORAT
qa karin po folni ju , kreit nkry i keni MORAT
kur ju rokki Boks.. DOST.. Beni nuk i lun LOJAT
besom ti niher , sju pranojn as DOKTORAT

UN e di qe um DON apo KUPTON .. my SON
Rappi jem NISHI , e STILI Noumber ONEE ...

REF ::: Beni, Beni, Beni-xhemas qith i fort
kur une vi , kush po don me mu mo ROKK 2X
hajde tash knej , ne Kosov e nAustri
ky Takenti rii .. nanen npith ka me ta qiiiii , haaNuk kemi video për këtë këngë.


Beni Xhemas
Publikimi: 16/10/2008


Beni-Xhemas - Qith I Fort
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qith I Fort".
3. Video është e këngës "Qith I Fort", por nuk këndohet nga Beni-Xhemas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni Xhemas:


Komente 0