Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni-Xhemas - Rebel Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


beni xhemas :
Po FLas per MAngupat Qe jon te Prit Shokin
Knej tu ngu musik knej Barin te Pas Smokingg
'Po dhe njani hiq e Po thom Diqka
ky veq kunder fejes po gjun Kungja
Rapi jem osht si Buk veq ni Tro QEllim e kom Arrit
..
Beb ja ka nis rapit kategorin me PertRii '
se shumica Fallc si me Pas ardh Drejt prej kines
tish kon repi juj mu shti ishit kon tlidht prej qmimev


Ky tekst u dërgua nga Alboz Linda Tba (alblinda)Beni Xhemas
Publikimi: 07/07/2010


Beni-Xhemas - Rebel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rebel".
3. Video është e këngës "Rebel", por nuk këndohet nga Beni-Xhemas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni Xhemas:


Komente 0