Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni Xhemas - #Modele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

REF. 2x:
Ajo ma boni mu nuk jam sikur tjerat
Une t'njoh ty, po m'shitesh modele
nuk jam une ai djali
qe mun me mashtru aq leht aj aj aj

Ajo po vjen si vera vera
e un po vi me porche panamera
i thom bon bon me hyp eja
ja nis me knu bonbon sikur Era
eii kcen ajo kcen ajo
si me pas prej t'hanes deri n'dil,
e n'vikend ajo
eyy pin ajo, pin ajo
si me pas alkoolin prej shpis ajo
po thojn osht qik e shpis
ama nuk po di a po shkon te dajta mu dalldis
po shije diamanti n'kthiz
s'ka nevoj me pyt ka je nis se
nese ajo m'thot I AM HAPPY
Prom ajo u kan te une je je je
tu m'thirr n'telefon e ma bon
ndoshta kena bo shum je je je

REF. 2x:
Ajo ma boni mu nuk jam sikur tjerat
Une t'njoh ty, po m'shitesh modele
nuk jam une ai djali
qe mun me mashtru aq leht aj aj aj
Beni Xhemas
Publikimi: 27/08/2016


Beni Xhemas - #Modele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "#Modele".
3. Video është e këngës "#Modele", por nuk këndohet nga Beni Xhemas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni Xhemas:


Komente 0