Benjamin Crmjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Benjamin Crmjani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2007, Benjamin Crmjani merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Hajde Ju Moj Moj Qika"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ehad Dula

Drin Fazliu

Dren Llumnica

Artin Cami

Anes Rexhepi

Troy Turku

Edi Zymberi

Erdin Hasani

Amar Ferizi

Dielli Veseli


Tags: Benjamin Crmjani

Krijo Një Kartolinë